Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Srebreno lance
Srebreno lance
Srebreno lance Srebreno lance

Srebreno lance

400 МКД

Бренд: srebro

Град: Охрид

Материјали: srebro cirkoni

Ознаки: srebro lance cirkoni

1
0

Srebreno lance so malecok privezok topce so sitni cirkoni Voopsto nenoseno Sovraeno za podarok Spakuvano vo kutija

Додадено: 12.8.2019 Прегледи: 53

Tea1989

7
0

Членот го следат

31

Членот ги следи

14