Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Прстен 11 prsteni + parfem volare
11 prsteni + parfem volare
11 prsteni + parfem volare 11 prsteni + parfem volare 11 prsteni + parfem volare

11 prsteni + parfem volare

250 МКД

Град: Гостивар

Материјали: ....

Ознаки: .....

0
0

Set od 11 prsteni, so razlicna golemina se se nosat i podolu na prstot, nekoi se potesni nekoi posiroki. So niv podraruvam gratis parfem volare prsnat e samo 2 pati za proba

Додадено: 12.8.2019 Прегледи: 55

Ivon1234

6
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

2