Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Esprit srebreno lance i gratis eprit parfemce
Esprit srebreno lance i gratis eprit parfemce
Esprit srebreno lance i gratis eprit parfemce Esprit srebreno lance i gratis eprit parfemce Esprit srebreno lance i gratis eprit parfemce

Esprit srebreno lance i gratis eprit parfemce

800 МКД

Бренд: esprit

Град: Скопје

Материјали: srebro сребро

Ознаки: parfem esprit srebro lance kratko

5
0

Кратко сребрено esprit ланче, со камен во лиљакова боја, малку посветла од оваа на сликите. Го давам со гратис парфемче, исто така esprit.

Додадено: 22.8.2019 Прегледи: 592

LittleBunny

2
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0