Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Srebren komplet
Srebren komplet
Srebren komplet Srebren komplet Srebren komplet

Srebren komplet

700 МКД

Град: Скопје

Материјали: srebro

Ознаки: sr

9
0

Srebren komplet obetki i mengjusi filigram uzrabotka. Kupeni od Rubin Karmin.

Додадено: 27.8.2019 Прегледи: 273

Viola777

25
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

52