Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nakit
Nakit

Nakit

1500 МКД

Град: Скопје

Материјали: cisto srebro

Ознаки: nm

1
0

Mnogu ubavi prsten privezok of cisto srebro skapo sum go platila

Додадено: 12.10.2019 Прегледи: 180

Mari162

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0