Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Темно зелени обетки + гратис прстен
Темно зелени обетки + гратис прстен
Темно зелени обетки + гратис прстен Темно зелени обетки + гратис прстен Темно зелени обетки + гратис прстен Темно зелени обетки + гратис прстен

Темно зелени обетки + гратис прстен

130 МКД

Бренд: duki daso

Град: Куманово

Материјали: бижутерија

Ознаки: свечени прстен обетки

0
0

• Обетките се за свечена пригода, со нив добивате подарок прстен со црно каменче и ситни црни циркони 💍🎁 Тел за контакт: 078-402-799

Додадено: 19.10.2019 Прегледи: 84

Daci93

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

3