Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Бразлетна Cartier+Tiffany&co alki
Cartier+Tiffany&co alki
Cartier+Tiffany&co alki Cartier+Tiffany&co alki

Cartier+Tiffany&co alki

900 МКД

Бренд: cartier/tiffany&co

Град: Скопје

Материјали: stainlesssteel

Ознаки: bracelet,gold

2
0

Dvete vo zlatna boja. Kvalitetni repliki. Mnogu moderni. *saatot ne e na prodazba*

Додадено: 25.10.2019 Прегледи: 292

Anita555

64
1

Членот го следат

141

Членот ги следи

0