Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче NOvO swarovski lance
NOvO swarovski lance
NOvO swarovski lance NOvO swarovski lance NOvO swarovski lance NOvO swarovski lance

NOvO swarovski lance

700 МКД

Град: Скопје

Материјали: kristal

Ознаки: swarovski lance novo

3
0

Novo lance so swarovski elements kristal koj preliva so boja - rozenikavo e . Go dobivate so kutivce. 2 i 3 Slika e od lanceto.

Додадено: 6.11.2019 Прегледи: 38

mandarinkafinka

113
3

Членот го следат

97

Членот ги следи

0