Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Привезок Srebren privezok kako Pandora
Srebren privezok kako Pandora
Srebren privezok kako Pandora Srebren privezok kako Pandora

Srebren privezok kako Pandora

350 МКД

Бренд: srebro

Град: Македонски Брод

Материјали: srebro

Ознаки: srebro s925

1
0

Srebren privezok za Pandora belegzija, ne e original Pandora, no od srebro e so oznaka s925 Nosen kratko. Mnogu e poubav otkolku na slikite

Додадено: 8.11.2019 Прегледи: 29

NikolinaMil

2
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

10