Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Бразлетна Оригинал Pandora!
Оригинал Pandora!
Оригинал Pandora!

Оригинал Pandora!

7500 МКД

Бренд: pandora

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ...

3
0

Оригинал Пандора! Купена Швајцарија,ја добивате,алка,две приврзоци,кутија,четкичка за чистење на алката,кеса Пандора. За Само 7500 :)за заинтересирани Купувачи праќам вибер слики и имформации!

Додадено: 5.1.2020 Прегледи: 458

DaniAnd17

48
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

62