Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Алки НОВО !!Ланче и Алка
НОВО !!Ланче и Алка
НОВО !!Ланче и Алка НОВО !!Ланче и Алка НОВО !!Ланче и Алка

НОВО !!Ланче и Алка

990 МКД

Бренд: laura amatti

Град: Битола

Материјали: ланче + алка

Ознаки: lance,alka

7
0

NOVO- Lance i Alka Laura Amatti материјалот е не'рѓосувачки челик со позлата и не е користено воопшто. Контакт 076603209

Додадено: 7.1.2020 Прегледи: 272

Eci12345

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

33