Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Рачно изработени обетки
Рачно изработени обетки
Рачно изработени обетки

Рачно изработени обетки

200 МКД

Бренд: foxy

Град: Кичево

Материјали: полимерна глина

Ознаки: обетки

1
0

Изработка на обетки од полимерна глина. Може да се избере боја по ваша желба.

Додадено: 13.3.2020 Прегледи: 280

Foxycat

3
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

19