Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Бразлетна Pandora privezok Original
Pandora privezok Original
Pandora privezok Original

Pandora privezok Original

1200 МКД

Град: Охрид

Материјали: srebro

Ознаки: nov

1
0

Nov Pandora privezok kupen od Pandora vo Italija Rim.. go dobivate vo kutija i kesa original kako sto e spakovano.. kupen 35 evra go prodavam za 1200

Додадено: 19.3.2020 Прегледи: 55

Peperutkaxx

34
2

Членот го следат

68

Членот ги следи

18