Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov prsten
Nov prsten Nov prsten

Nov prsten

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: metal

Ознаки: mm

0
0

Nov prsten-bizuterija so ubav dizajn. Goleminata se podesuva.

Додадено: 20.3.2020 Прегледи: 40

Viola777

33
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

65