Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Обетки
Обетки Обетки Обетки

Обетки

100 МКД

Град: Струмица

Материјали: челик

Ознаки: обетки obetki

3
0

Обетки добиени на поклон, но големи се за мои стандарди, ги продавам по симболична цена, воопшто не се ставени

Додадено: 24.3.2020 Прегледи: 29

Silvana123

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1