Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Обетки
Обетки Обетки Обетки Обетки

Обетки

250 МКД

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: цинк бижутерија

Ознаки: обетки нови

7
0

Сите обетки се нови, не се носени воопшто. Цена за пар 250 ден. 2 пара 400 ден. 3 пара 500 ден.

Додадено: 24.3.2020 Прегледи: 444

ccoture

13
0

Членот го следат

63

Членот ги следи

35