Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Бразлетна Nova belegzija so privezoci
Nova belegzija so privezoci
Nova belegzija so privezoci Nova belegzija so privezoci Nova belegzija so privezoci

Nova belegzija so privezoci

250 МКД

Бренд: avon

Град: Охрид

Материјали: nova

Ознаки: neotpakovana

2
0

Nova,neotpakovana belegzija od avon ,so 7 promenlivi privezoci,prekrasna,za sekoja prigoda,sovrshena za podarok

Додадено: 25.3.2020 Прегледи: 37

cherishgirl

11
1

Членот го следат

7

Членот ги следи

0