Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Ланче со 3 привезока
Ланче со 3 привезока
Ланче со 3 привезока Ланче со 3 привезока Ланче со 3 привезока Ланче со 3 привезока Ланче со 3 привезока

Ланче со 3 привезока

1750 МКД

Бренд: swarovski

Град: Скопје

Материјали: swarovski crystals

Ознаки: срце ланче lance накит

1
0

Еднаш носено за специјална пригода. Купено 6450 мкд, можете да проверите на официјалниот сајт. Доаѓа со кутија и ќеса. Совршен подарок.

Додадено: 20.5.2020 Прегледи: 359

loveswarovski

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0