Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Нов комплет
Нов комплет
Нов комплет

Нов комплет

550 МКД

Бренд: bvlgari

Град: Скопје

Материјали: metal

Ознаки: lance obetki

0
0

Нов комплет од обетки и ланче. НОВИ, неносени, ги добивате со кутија.

Додадено: 21.5.2020 Прегледи: 44

Simona_bombona

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1