Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Прстен Dupli prsten od med.celik
Dupli prsten od med.celik
Dupli prsten od med.celik Dupli prsten od med.celik

Dupli prsten od med.celik

250 МКД

Бренд: mia

Град: Скопје

Материјали: medicinski celik

Ознаки: ne potemnuva

1
0

Prsten od medicinski celik ➡️Ne potemnuva vo kontakt so voda ➡️Ne r’gjosuva ➡️Ne predizvikiva alergii ➡️Ima isti svojstva kako srebroto

Додадено: 23.5.2020 Прегледи: 44

KUPI_NAKIT

4
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

5