Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Прстен Dupli prsten od med.celik
Dupli prsten od med.celik
Dupli prsten od med.celik

Dupli prsten od med.celik

250 МКД

Бренд: mia

Град: Скопје

Материјали: medicinski celik

Ознаки: ne potemnuva

0
0

Prsten od medicinski celik ➡️Ne potemnuva vo kontakt so voda ➡️Ne r’gjosuva ➡️Ne predizvikiva alergii ➡️Ima isti svojstva kako srebroto

Додадено: 24.5.2020 Прегледи: 14

KUPI_NAKIT

4
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

5