Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Прстен BVLGARI prsten od medicinski celik
BVLGARI prsten od medicinski celik
BVLGARI prsten od medicinski celik BVLGARI prsten od medicinski celik BVLGARI prsten od medicinski celik

BVLGARI prsten od medicinski celik

500 МКД

Бренд: mia

Град: Скопје

Материјали: medicinski celik

Ознаки: ne potemnuva

2
0

⭕️Прстен изработен од медицински челик⭕️ ✅не потемнува во контакт со вода ✅не кородира ✅не предизвикува алергии ➡️500ден.

Додадено: 10.7.2020 Прегледи: 119

KUPI_NAKIT

7
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

5