Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ланче
Ланче Ланче

Ланче

600 МКД

Град: Скопје

Материјали: конец

Ознаки: макраме

Состојба: ново со етикета

Додадено: 22.7.2021

Прегледи: 54

0

600 денари Рачно изработена огрлица во макраме техника. Користени материјали, памучен конец и полускапоцен камен - аметист.

PhoenixJewerly

30
0

Членот го следат

54

Членот ги следи

10