Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ланче
Ланче Ланче

Ланче

1000 МКД

Град: Скопје

Материјали: конец

Ознаки: макраме

Состојба: ново со етикета

Додадено: 22.7.2021

Прегледи: 60

0

1.000 денари Рачно изработена огрлица во макраме техника. Користени материјали, памучен конец и полускапоцен камен - ховлит, корали.

PhoenixJewerly

30
0

Членот го следат

54

Членот ги следи

10