Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ланче
Ланче Ланче Ланче Ланче

Ланче

700 МКД

Град: Скопје

Материјали: конец

Ознаки: макраме

Состојба: ново со етикета

Додадено: 25.7.2021

Прегледи: 67

1

700 денари Рачно изработена огрлица во макраме техника. Користени материјали: восочен конец, стаклени монистри, кристали и полускапоцени камења - тигрово око.

PhoenixJewerly

30
0

Членот го следат

54

Членот ги следи

10