Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Пиво Get connected
Пиво Get connected
Пиво Get connected

Пиво Get connected

150 МКД

Град: Скопје

Материјали: ресин

Ознаки: ресин уникатно рачна изработка ново

0
0

Рачно изработен привезок за ланче. Доколку имате желба може да се изработат и такви обетки.

Додадено: 18.8.2013 Прегледи: 501

Aleksi

18
0

Членот го следат

138

Членот ги следи

68