Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Torba za transport na kuce
Torba za transport na kuce Torba za transport na kuce Torba za transport na kuce

Torba za transport na kuce

2990 МКД

Големина: L

Бренд: united pets italy

Град: Скопје

Материјали: pvc textil

Ознаки: nova

2
0

Torba za transport na kuce od italijanskiot brend United Pets, kupena vo Italija. Voopsto ne e koristena. Nameneta e za transport na mala i sredna rasa na kucinja.

Додадено: 6.10.2016 Прегледи: 2810

ZanetaKrstich

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0