Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ремче против лаење
Ремче против лаење Ремче против лаење Ремче против лаење

Ремче против лаење

500 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: plastika

Ознаки: ново

3
0

Ремче кое помага да престане да лае вашето милениче , кога почнува да лае се вклучува ултра звук. Не е штетно за вашето милениче. Напомена: Производот се испраќа без батерии и е наменет за мал раст на кутриња.

Додадено: 2.2.2017 Прегледи: 971

MarijaS

23
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0