Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Okoluvratnik so privezok za kucence!
Okoluvratnik so privezok za kucence! Okoluvratnik so privezok za kucence! Okoluvratnik so privezok za kucence!

Okoluvratnik so privezok za kucence!

200 МКД

Град: Битола

Материјали: metal

Ознаки: novo

3
0

Okoluvratnik so rozev privezok za zensko kucence. Dolzina na okoluvratnikot 34cm cel. Novo kupeno pred 1 mesec voopsto nekoristeno. Od pet shop zaedno privezokot i okoluvratnikot se 400 den

Додадено: 24.3.2018 Прегледи: 911

MayaKaya

23
1

Членот го следат

26

Членот ги следи

8