Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чорапчиња за куче
Чорапчиња за куче Чорапчиња за куче Чорапчиња за куче Чорапчиња за куче

Чорапчиња за куче

160 МКД

Големина: M

Бренд: ...

Град: Струмица

Материјали: .......

Ознаки: .........

3
0

Убави и нови чорапчиња за вашето милениче ги купив за моето куче, но го промашив бројот, мали му се ... значи НОВИ се, не користени интересна боја црно со сиво и од предна страна натпис везен од задна страна гумени шепи димензии должина - 7см _ растегливо ширина - 3см и се тегне до 6см Величината им е С/М

Додадено: 18.4.2018 Прегледи: 558

Mona_Monsi

100
0

Членот го следат

68

Членот ги следи

37