Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fashion Pink Sweater for dog
Fashion Pink Sweater for dog Fashion Pink Sweater for dog Fashion Pink Sweater for dog Fashion Pink Sweater for dog Fashion Pink Sweater for dog

Fashion Pink Sweater for dog

550 МКД

Големина: XL

Бренд: ebay

Град: Скопје

Материјали: nez.

Ознаки: novo,pink

1
0

Rozeviot kombilizon e mnogu mek i topol(velicina XL) i jaknata suskavec(velicina L) se samo ednas noseni.A rozevoto dukserce(velicina L) 2-3 pati.Prvoto se prodava 400 den,jaknata 250,rozevoto dukserce 150.Site zaedno 550.

Додадено: 15.10.2018 Прегледи: 337

Anita555

63
1

Членот го следат

135

Членот ги следи

0