Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека за миленичиња Додатоци Тоалет за мачки со филтер и лопатка
Тоалет за мачки со филтер и лопатка
Тоалет за мачки со филтер и лопатка Тоалет за мачки со филтер и лопатка

Тоалет за мачки со филтер и лопатка

1200 МКД

Бренд: trixie

Град: Кичево

Материјали: тврда пластика

Ознаки: toalet мачки macki

0
0

Затворен тоалет за мачки , користен само неколку дена бидејќи мачето не можеше да се навикне :) Купен од Пет Шоп во Скопје 1650 денари

Додадено: 7.11.2018 Прегледи: 538

Foxycat

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1