Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека за миленичиња Маици Облека за миленици
Облека за миленици
Облека за миленици Облека за миленици Облека за миленици

Облека за миленици

800 МКД

Големина: L

Бренд: х

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: облека куче миленици

5
0

Преслатка облека за домашно милениче , куче со мал или среден раст, донесени од USA , за жал ни еднаш не се облечени бидејки се мали за нашето комплет сите 800ден

Додадено: 16.10.2019 Прегледи: 434

camila

4
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

1