Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kukjicka
Kukjicka Kukjicka Kukjicka

Kukjicka

600 МКД

Големина: S

Бренд: na

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: kukjicka

0
0

Nova, nekoristena, platnena kukjicka, krevet, velicina S za malo kuce ili mace, najmnogu do 2kg.

Додадено: 17.4.2020 Прегледи: 78

Pinkystar

128
2

Членот го следат

166

Членот ги следи

15