Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Obleka
Obleka Obleka Obleka

Obleka

350 МКД

Големина: M

Бренд: na

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: kravicka

2
0

Interesno parce obleka, kako maska kravicka, za mace ili kuce, najmnogu do 5kg.Novo neobleceno.Velicina M.

Додадено: 17.4.2020 Прегледи: 83

Pinkystar

128
2

Членот го следат

166

Членот ги следи

15