Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nokia 6161
Nokia 6161 Nokia 6161 Nokia 6161

Nokia 6161

500 МКД

Бренд: nokia

Град: Прилеп

Материјали: xxx nnnnnn

Ознаки: orggggg xxxx

0
0

Nokiata e socuvana drži baterija 7 dena

Додадено: 31.5.2020 Прегледи: 50

Darkofa

1
1

Членот го следат

0

Членот ги следи

0