Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи 2 novi maici + edna gratis
2 novi maici + edna gratis
2 novi maici + edna gratis 2 novi maici + edna gratis 2 novi maici + edna gratis

2 novi maici + edna gratis

300 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: pamuk likra

Ознаки: portokalova i crna

0
0

dvete isti se novi mene mi se mali mislam deka odgovarat na 36 -ka a tretata e gratis

Додадено: 12.9.2013 Прегледи: 297

rosuuu

32
1

Членот го следат

54

Членот ги следи

336