Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Формални NAMALEN!Крем Свечен Фустан
NAMALEN!Крем Свечен Фустан
NAMALEN!Крем Свечен Фустан NAMALEN!Крем Свечен Фустан

NAMALEN!Крем Свечен Фустан

499 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: памук чипка

Ознаки: ново

8
0

Фустанот е ултра модерен горе е топче кое е чипкасто надоле лесно и убаво пага каде што задната страна е подолга и прекрасно се лелеави позади вас. Носено еднаш на свадба. Погодно е и за есенско време .Одгвара на величини С-М,

Додадено: 2.10.2013 Прегледи: 1195

GirlsDream

4
3

Членот го следат

72

Членот ги следи

6