Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони ПРОЛЕТНИ ПАНТАЛОНИ
ПРОЛЕТНИ ПАНТАЛОНИ
ПРОЛЕТНИ ПАНТАЛОНИ ПРОЛЕТНИ ПАНТАЛОНИ ПРОЛЕТНИ ПАНТАЛОНИ ПРОЛЕТНИ ПАНТАЛОНИ

ПРОЛЕТНИ ПАНТАЛОНИ

200 МКД

Големина: L

Град: Скопје

4
0

Н НИВ ПИШУВА XL, АМА ОДГОВАРААТ НА L, EЛАСТИЧНИ СЕ, ЈАС БИ РЕКЛА ПОВЕЌЕ ОДГОВАРААТ НА М/L, ЦРВЕНИ СВЕТЛИ,

Додадено: 17.10.2013 Прегледи: 524

klarisito

21
0

Членот го следат

45

Членот ги следи

1