Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Продавам капут Mango
Продавам капут Mango
Продавам капут Mango Продавам капут Mango Продавам капут Mango Продавам капут Mango Продавам капут Mango

Продавам капут Mango

ПРОДАДЕНО

Големина: M

Град: Скопје

Ознаки: mango

7
0

Продавам капут Mango M големина. Капутот е купен пред две години и облечен се на се 3-4 пати. Гарантирам дека е во состојба на сосема ново парче облека.Вистинската боја на капутот е чоколадна кафеава, најприближна до бојата е втората слика, на другите слики изгледа посветол заради блицот. Со капутот следува подарок зимски кратки панталони од Mango големина 36.

Додадено: 6.11.2013 Прегледи: 754

ilinamilina

18
0

Членот го следат

59

Членот ги следи

8