Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Кратко , Сако Sako vo boja na slonova koska
Sako vo boja na slonova koska
Sako vo boja na slonova koska Sako vo boja na slonova koska

Sako vo boja na slonova koska

500 МКД

Големина: L

Град: Свети Николе

Материјали: tergal

Ознаки: bezvremensko

12
0

Mnogu prakticno sako, se kombinira so sekakva boja rakavcinjata mu se izmegju 3/4 i dolgi dolzinata e 10 cm ispod polovinata

Додадено: 23.11.2013 Прегледи: 1868

renatka

29
2

Членот го следат

163

Членот ги следи

3