Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Кратко proletn palto sako-REZ
proletn palto sako-REZ
proletn palto sako-REZ proletn palto sako-REZ proletn palto sako-REZ proletn palto sako-REZ

proletn palto sako-REZ

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: pamuk likra

Ознаки: palto crno moderno novo

4
0

crno palto sako na grbot so aplikacija ima likra i strukirano e brojce xl

Додадено: 7.12.2013 Прегледи: 646

elovefashion

98
3

Членот го следат

198

Членот ги следи

26