Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kaput Jakna
Kaput Jakna  Kaput Jakna  Kaput Jakna  Kaput Jakna  Kaput Jakna

Kaput Jakna

800 МКД

Големина: M

Град: Битола

Материјали: skaj

Ознаки: црна

10
0

Kratko crno paltence, jakna, so krzno na jakite koe mozi da se izvadi po zelba, kako novo nenoseno, golemina M, mnogu ubavo stoi, so postava, so gepovi napred, metrijal skaj koza i plish.

Додадено: 22.12.2013 Прегледи: 2165

bosevska

100
1

Членот го следат

349

Членот ги следи

1301