Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Portokalova Tunika
Portokalova Tunika
Portokalova Tunika Portokalova Tunika

Portokalova Tunika

300 МКД

Големина: 38

Град: Битола

Ознаки: portokalovo pletena portokal tunika

2
0

Tunikata e bash pogodna za zimsko vreme.

Додадено: 16.1.2014 Прегледи: 371

gaviota

2
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

17