Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Елек **150** Rozevo elece
**150** Rozevo elece
**150** Rozevo elece **150** Rozevo elece **150** Rozevo elece

**150** Rozevo elece

250 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: pamuk памук

Ознаки: везено elek елече елек rozevo

0
0

- elecevo e moze 2-3 pati obleceno ama moze ni tolku:)

Додадено: 17.1.2014 Прегледи: 336

SofijaDory

42
0

Членот го следат

132

Членот ги следи

158