Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Црвен фустан на едно рамо
Црвен фустан на едно рамо
Црвен фустан на едно рамо Црвен фустан на едно рамо Црвен фустан на едно рамо

Црвен фустан на едно рамо

2200 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: спандекс и жоржет

Ознаки: на едно рамо црвено краток жоржет

3
0

Елегантен фустан на едно рамо изработен од црвен жоржет и црвен спандекс материјал многу убаво ја истакнува половината и има опашка од жоржет

Додадено: 20.1.2014 Прегледи: 1430

Modamk

3
0

Членот го следат

50

Членот ги следи

299