Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани син долг фустан
син долг фустан
син долг фустан

син долг фустан

2500 МКД

Големина: 38

Град: Струмица

Материјали: чипка сатен

Ознаки: темно син мастило

12
0

Долг елегантен фустан од чипка со цветни принтови и сатен во мастило боја. Големина 38 бр. Секси и елегантно истовремено...Совршено за вашата матурска вечер и секаков вид на свечености :)

Додадено: 29.1.2014 Прегледи: 6467

Carrie

0
0

Членот го следат

42

Членот ги следи

0