Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Капри НАМАЛЕНИЕ !!Кратки пантолончиња
НАМАЛЕНИЕ !!Кратки пантолончиња
НАМАЛЕНИЕ !!Кратки пантолончиња

НАМАЛЕНИЕ !!Кратки пантолончиња

300 МКД

Град: Битола

Материјали: скај

Ознаки: црни скај формални

1
0

Свечани кратки - до колена пантолончиња. Погодни за свечани прилики порадни нивниот скај материјал.. Доколку ве интересира како стојат пишете ми во порака па ке ви пратам да видите..

Додадено: 30.1.2014 Прегледи: 276

DanielaBT

17
0

Членот го следат

45

Членот ги следи

4