Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи ЏЕМПЕР НА КРАТКИ РАКАВИ
ЏЕМПЕР НА КРАТКИ РАКАВИ
ЏЕМПЕР НА КРАТКИ РАКАВИ ЏЕМПЕР НА КРАТКИ РАКАВИ ЏЕМПЕР НА КРАТКИ РАКАВИ

ЏЕМПЕР НА КРАТКИ РАКАВИ

250 МКД

Град: Скопје

2
0

ВЕЛИЧИНА СТАНДАРДНА, НО ОДГОВАРА НА М, ТЕМНО КРЕМ БОЈА, ПОКРАТКО Е, ПОГОДНО ЗА КОМБИНАЦИЈА СО КОШУЛА ИЛИ РОЛКА

Додадено: 1.2.2014 Прегледи: 293

klarisito

21
0

Членот го следат

45

Членот ги следи

1