Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР ЏЕМПЕР ЏЕМПЕР ЏЕМПЕР

ЏЕМПЕР

250 МКД

Големина: S

Град: Скопје

0
0

ВЕЛИЧИНА СТАНДАРДНА , ОДГОВАРА НА S, M , КАКО ПРОЅИРНО Е , ЦЕЛОТО НА ДУПЧИЊА, КОМБИНАЦИЈА ТЕМНО ВИОЛЕТОВО СО СИВА БОЈА,

Додадено: 1.2.2014 Прегледи: 248

klarisito

21
0

Членот го следат

45

Членот ги следи

1